Nea Kameni

Przewozy do Niemiec Kraśnik, Rekreacja, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Nea Kameni została wyłączona 33
Nea Kameni
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem (4)Natura od wieków pociąga człowieka. Nie jest w stanie on jej okiełznać, ale chce znać ją jak najlepiej. A jeśli z bliska może zobaczyć to, co znacznie przekracza jego pojęcie o potędze, tym bardziej go to pociąga. Dlatego też turystyka jako zjawisko przestrzenne wyznacza szlaki wędrówek w różne zakątki świata. A jednym z nich jest Nea Kameni- wyspa należąca do Grecji, położona w Zatoce Santoryńskiej.

Turystyka tutaj nie ma charakteru stacjonarnego, ponieważ wyspa ta nie jest zamieszkana przez człowieka. Ale z pewnością ma charakter masowy, bo chyba każdy, kto w okolicy przebywa, chce na tę niewielka wysepkę się dostać. A tym elementem, który kusi do jej zwiedzania jest niewątpliwie krater wulkanu wznoszący się na wysokość aż stu pięćdziesięciu metrów. Oczywiście jest on w miejscu, gdzie wulkan faktycznie wybuchł, formułując z czasem tę właśnie wysepkę.

Zwiedzając Nea Kameni ludzie zachwycają się tą szesnastowieczną wyspą, a także krajobrazami, jakie z niej można podziwiać, patrząc dookoła.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Lampa wisząca Spinner LED, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, laweta Golub-Dobrzyń, Umywalka narożna Simas Arcade, taśmy transportujące Primacon, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Szamba Betonowe Ropczyce, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00