Na północy

Hobby, Parking lotnisko Balice, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Na północy została wyłączona 110
Na północy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (17)Skandynawia jest bezapelacyjnie jednym z tych miejsc na świecie, które warto odwiedzić. Podróże do Szwecji czy Norwegii wcale nie muszą być szczególnie drogie – ani ceny samolotów ani statków nie wydają się odstraszające, jeśli jednak zamierzamy w którymś ze szwedzkich państw spędzić trochę czasu, to musimy liczyć się z tym, że życie tam jest o wiele droższe niż w Polsce. Dzieje się tak ponieważ stopa życia w ogóle jest w Skandynawii znacznie wyższa, ludzie zarabiają znacznie więcej pieniędzy a to oznacza, że sprzedawcy towarów i usług również mogą sobie pozwolić na dyktowanie wyższych cen.
Co warto zobaczyć w Skandynawii? Chyba najbardziej znanym na świecie elementem tamtejszego krajobrazu są fiordy. Są one kojarzone głównie z Norwegią, ale znajdują się też – na przykład na Islandii. Ten ostatni kraj również jest bardzo interesującym miejscem. W całym państwie mieszka mniej więcej tylu ludzi co w Gdyni, a Polacy stanowią tam najliczniejszą mniejszość. Islandia to kompletnie dzika kraina, turystyka nie jest tam szczególnie rozwinięta.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

armatura łazienkowa Dornbracht, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Primacon przenośniki rolkowe, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120