Na północy

Hobby, Parking lotnisko Balice, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Na północy została wyłączona 114
Na północy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (17)Skandynawia jest bezapelacyjnie jednym z tych miejsc na świecie, które warto odwiedzić. Podróże do Szwecji czy Norwegii wcale nie muszą być szczególnie drogie – ani ceny samolotów ani statków nie wydają się odstraszające, jeśli jednak zamierzamy w którymś ze szwedzkich państw spędzić trochę czasu, to musimy liczyć się z tym, że życie tam jest o wiele droższe niż w Polsce. Dzieje się tak ponieważ stopa życia w ogóle jest w Skandynawii znacznie wyższa, ludzie zarabiają znacznie więcej pieniędzy a to oznacza, że sprzedawcy towarów i usług również mogą sobie pozwolić na dyktowanie wyższych cen.
Co warto zobaczyć w Skandynawii? Chyba najbardziej znanym na świecie elementem tamtejszego krajobrazu są fiordy. Są one kojarzone głównie z Norwegią, ale znajdują się też – na przykład na Islandii. Ten ostatni kraj również jest bardzo interesującym miejscem. W całym państwie mieszka mniej więcej tylu ludzi co w Gdyni, a Polacy stanowią tam najliczniejszą mniejszość. Islandia to kompletnie dzika kraina, turystyka nie jest tam szczególnie rozwinięta.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Umywalka narożna Simas Arcade, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, salon kosmetyczny N25, taśmy transportowe Primacon, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, tablice aluminiowe Paraga Centrum