Łóżka hotelowe

Dom pielgrzyma Częstochowa, Noclegi, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Łóżka hotelowe została wyłączona 80
Łóżka hotelowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lozka hotelowe (3)Każdy obiekt noclegowy powinien oferować odwiedzającym ciepłą wodę do mycia i miejsce do spania. Obok łazienki, to właśnie łóżko jest najważniejszym elementem, na który zwracają uwagę goście. Dlatego powinno one być wygodne, solidne i odpowiadać pewnym standardom.
Pierwszym kryterium, jakim podlegają łóżka hotelowe jest ich rozmiar. Łóżka jednoosobowe, powinny mieć wymiary 90 x 200 cm, a dwuosobowe, 140 x 200 cm. Drugim ważnym elementem jest rama łóżka. Powinna być solidna, dopasowana do wystroju wnętrza oraz do rodzaju podłogi. Ważne by nóżki łóżka były odpowiednio wysokie, aby dało się łatwo zajrzeć pod łóżko. Najważniejszym elementem łóżka, decydującym o komforcie, jest materac. Materac dla łóżka hotelowego powinien być uniwersalny, ponieważ będą go użytkować różne osoby i nie ma możliwości indywidualnego dopasowania, jak w przypadku łóżka w domu. Najlepiej by był to materac sprężynowy i dwustronny. Materace powinny posiadać uchwyty ułatwiające manewrowanie nimi. Powinny składać się przynajmniej z dwóch warstw, a w hotelach o wyższym standardzie, nawet z pięciu. Łóżka hotelowe powinny posiadać atesty wytrzymałości i trudnopalności. Estetyka jest w tym przypadku mniej ważna, niż wygoda i komfort użytkowania. To właśnie łóżko często określa prawdziwą wartość noclegu i wpływa na opinie o całym obiekcie.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, gabloty korkowe Paraga Centrum, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Umywalka narożna Simas Arcade, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500