Łóżka hotelowe

Dom pielgrzyma Częstochowa, Noclegi, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Łóżka hotelowe została wyłączona 65
Łóżka hotelowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lozka hotelowe (3)Każdy obiekt noclegowy powinien oferować odwiedzającym ciepłą wodę do mycia i miejsce do spania. Obok łazienki, to właśnie łóżko jest najważniejszym elementem, na który zwracają uwagę goście. Dlatego powinno one być wygodne, solidne i odpowiadać pewnym standardom.
Pierwszym kryterium, jakim podlegają łóżka hotelowe jest ich rozmiar. Łóżka jednoosobowe, powinny mieć wymiary 90 x 200 cm, a dwuosobowe, 140 x 200 cm. Drugim ważnym elementem jest rama łóżka. Powinna być solidna, dopasowana do wystroju wnętrza oraz do rodzaju podłogi. Ważne by nóżki łóżka były odpowiednio wysokie, aby dało się łatwo zajrzeć pod łóżko. Najważniejszym elementem łóżka, decydującym o komforcie, jest materac. Materac dla łóżka hotelowego powinien być uniwersalny, ponieważ będą go użytkować różne osoby i nie ma możliwości indywidualnego dopasowania, jak w przypadku łóżka w domu. Najlepiej by był to materac sprężynowy i dwustronny. Materace powinny posiadać uchwyty ułatwiające manewrowanie nimi. Powinny składać się przynajmniej z dwóch warstw, a w hotelach o wyższym standardzie, nawet z pięciu. Łóżka hotelowe powinny posiadać atesty wytrzymałości i trudnopalności. Estetyka jest w tym przypadku mniej ważna, niż wygoda i komfort użytkowania. To właśnie łóżko często określa prawdziwą wartość noclegu i wpływa na opinie o całym obiekcie.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Dębki kalendarz imprez 2016, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, tanie taxi ketrzyn, przenośniki Primacon, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00