Grecka Samotraka

Podróże, Przewozy do Niemiec Kraśnik Możliwość komentowania Grecka Samotraka została wyłączona 53
Grecka Samotraka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

organizacja imprez (7)Każdy kraj ma swoje własne, bardzo charakterystyczne miejsca, o których mówi się na całym świecie. Miejsca, o których mówią Ci wszyscy, dla których turystyka jest sposobem na poznawanie świata, odkrywania tajemnic, historii, dawnych tradycji i kultury. A w Grecji jednym z takich miejsce jest Samotraka. Wyspa, na której niegdyś stał słynny posąg Nike, i na której dziś znajduje się wiele wspaniałych stanowisk archeologicznych. A gdy nimi się już zachwycisz, rozejrzyj się wokoło. Dzika przyroda, którą tam ujrzysz, wpisze się w Twoją duszę na zawsze.

Czym takich zachwyci Cię Samotraka? Cóż takiego sprawia, że turystyka tutaj nabiera jeszcze wspanialszego krajobrazowego charakteru? Po pierwsze, czarne granitowe klify, które są unikalne na mapie świata. Po drugie, zieleń lasów i biel plaż, które z czernią cudownie wręcz kontrastują. Dopełnieniem tego są liczne wąwozy oraz potoki, które przechodzą w wodospady, z których woda magicznie spływa, tworząc bajeczne kaskady i robiąc przyjemny dla uszu szum.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, radio taxi ketrzyn, Lampa wisząca Gracia 40cm, N25 opalanie natryskowe, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Primacon taśmy transportujące