Grecka Samotraka

Podróże, Przewozy do Niemiec Kraśnik Możliwość komentowania Grecka Samotraka została wyłączona 57
Grecka Samotraka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

organizacja imprez (7)Każdy kraj ma swoje własne, bardzo charakterystyczne miejsca, o których mówi się na całym świecie. Miejsca, o których mówią Ci wszyscy, dla których turystyka jest sposobem na poznawanie świata, odkrywania tajemnic, historii, dawnych tradycji i kultury. A w Grecji jednym z takich miejsce jest Samotraka. Wyspa, na której niegdyś stał słynny posąg Nike, i na której dziś znajduje się wiele wspaniałych stanowisk archeologicznych. A gdy nimi się już zachwycisz, rozejrzyj się wokoło. Dzika przyroda, którą tam ujrzysz, wpisze się w Twoją duszę na zawsze.

Czym takich zachwyci Cię Samotraka? Cóż takiego sprawia, że turystyka tutaj nabiera jeszcze wspanialszego krajobrazowego charakteru? Po pierwsze, czarne granitowe klify, które są unikalne na mapie świata. Po drugie, zieleń lasów i biel plaż, które z czernią cudownie wręcz kontrastują. Dopełnieniem tego są liczne wąwozy oraz potoki, które przechodzą w wodospady, z których woda magicznie spływa, tworząc bajeczne kaskady i robiąc przyjemny dla uszu szum.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Umywalka narożna Simas Arcade, gabloty szklane Paraga Centrum, sprzedaż zestawów igłofiltrów, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, wynajem zestawów igłofiltrów, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, akcesoria do łazienki Apavisa, laweta Golub-Dobrzyń, gabloty korkowe Paraga Centrum, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa