Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo

Folwark na Półwyspie, Turystyka Możliwość komentowania Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo została wyłączona 58
Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Przewożenie dzieci w fotelikach samochodowych to nie tylko sprawa bezpieczeństwa, ale i prawa. Do pewnego wieku i wagi każde dziecko powinno być przewożone w foteliku samochodowych. Malutkie dzieci od urodzenia należy wozić w fotelikach typu skorupka, które świetnie chronią maleńkie ciałka przez urazami, można je też przenosić, są łatwe w montażu w samochodzie. Wszystkie foteliki https://askot.pl/brands/maxi-cosi/ posiadają testy zderzeniowe, które pokazują jak zachowuje się ciało dziecka w foteliku po zderzeniu i co się z nim dzieje, kiedy tego fotelika nie ma.

Dla starszych dzieci foteliki samochodowe są już zdecydowanie większe i mogą posłużyć właściwie do końca podróżowania w foteliku. Takie foteliki często są montowane do samochodu na stałe, niektóre z nich korzystają z samochodowych pasów bezpieczeństwa, niektóre mają wbudowane własne. Foteliki dla starszych dzieci https://askot.pl/brands/avionaut/ także są poddawane testom zderzeniowym i wszelkiego rodzaju badaniom, a producenci prześcigają się w stosowaniu w nich coraz to lepszych rozwiązań.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Lampa wisząca Gracia 40cm, Vetrex Radom okna, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, wynajem zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, geodeta Chełmża, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00