Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo

Folwark na Półwyspie, Turystyka Możliwość komentowania Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo została wyłączona 47
Foteliki samochodowe a bezpieczeństwo
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Przewożenie dzieci w fotelikach samochodowych to nie tylko sprawa bezpieczeństwa, ale i prawa. Do pewnego wieku i wagi każde dziecko powinno być przewożone w foteliku samochodowych. Malutkie dzieci od urodzenia należy wozić w fotelikach typu skorupka, które świetnie chronią maleńkie ciałka przez urazami, można je też przenosić, są łatwe w montażu w samochodzie. Wszystkie foteliki https://askot.pl/brands/maxi-cosi/ posiadają testy zderzeniowe, które pokazują jak zachowuje się ciało dziecka w foteliku po zderzeniu i co się z nim dzieje, kiedy tego fotelika nie ma.

Dla starszych dzieci foteliki samochodowe są już zdecydowanie większe i mogą posłużyć właściwie do końca podróżowania w foteliku. Takie foteliki często są montowane do samochodu na stałe, niektóre z nich korzystają z samochodowych pasów bezpieczeństwa, niektóre mają wbudowane własne. Foteliki dla starszych dzieci https://askot.pl/brands/avionaut/ także są poddawane testom zderzeniowym i wszelkiego rodzaju badaniom, a producenci prześcigają się w stosowaniu w nich coraz to lepszych rozwiązań.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

akcesoria do łazienki Apavisa, tablice aluminiowe Paraga Centrum, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Vetrex Radom okna, N25 opalanie natryskowe, wynajem zestawów igłofiltrów, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, depilacja laserowa n25, Listwa oświetleniowa mardom mdb100