Agroturystyka – Kołobrzeg

Noclegi, Parking lotnisko Balice Możliwość komentowania Agroturystyka – Kołobrzeg została wyłączona 151
Agroturystyka – Kołobrzeg
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

agroturystyka (4)Agroturystyka – jak zacząć?
Agroturystyka to specyficzna forma wypoczynku, która pozwala na poznanie codziennego życia gospodarstwa. Jest ona szczególnie atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Stanowi odskocznię od miejskiego zgiełku i hałasu.
Aby rozpocząć działalność agroturystyczną trzeba posiadać przede wszystkim odpowiednią nieruchomość, którą będzie można na te potrzeby zagospodarować. Jest to o wiele łatwiejsze i mniej kosztowne dla osób mieszkających na wsi. Rolnik może taką działalność zorganizować wydając np. tylko kilka tysięcy złotych. Osoby pracujące tej dziedzinie turystyki powinny znać się na hodowli i gospodarce rolnej.
Nie warto inwestować w budowę ogromnego pensjonatu – lepiej sprawdza się kameralne domki z kilkoma tylko pokojami. Należy jednak turystom zapewnić dostęp do internetu telefonu czy telewizji. Wskazane jest posiadanie gospodarstwo w ładnej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych ulic i autostrad. Atrakcją dla turystów będzie na pewno obecność w niedużej odległości lasu, jeziora czy rzeki.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Szamba Betonowe Ropczyce, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03