Agroturystyka – Kołobrzeg

Noclegi, Parking lotnisko Balice Możliwość komentowania Agroturystyka – Kołobrzeg została wyłączona 151
Agroturystyka – Kołobrzeg
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

agroturystyka (4)Agroturystyka – jak zacząć?
Agroturystyka to specyficzna forma wypoczynku, która pozwala na poznanie codziennego życia gospodarstwa. Jest ona szczególnie atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Stanowi odskocznię od miejskiego zgiełku i hałasu.
Aby rozpocząć działalność agroturystyczną trzeba posiadać przede wszystkim odpowiednią nieruchomość, którą będzie można na te potrzeby zagospodarować. Jest to o wiele łatwiejsze i mniej kosztowne dla osób mieszkających na wsi. Rolnik może taką działalność zorganizować wydając np. tylko kilka tysięcy złotych. Osoby pracujące tej dziedzinie turystyki powinny znać się na hodowli i gospodarce rolnej.
Nie warto inwestować w budowę ogromnego pensjonatu – lepiej sprawdza się kameralne domki z kilkoma tylko pokojami. Należy jednak turystom zapewnić dostęp do internetu telefonu czy telewizji. Wskazane jest posiadanie gospodarstwo w ładnej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych ulic i autostrad. Atrakcją dla turystów będzie na pewno obecność w niedużej odległości lasu, jeziora czy rzeki.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz podróżach:

Author

admin

Related Articles

Luksusowy hotel nad morzem, na mazurach i w Gdańsku - http://luksusowy-hotele.eu/

Search

Back to Top

salon kosmetyczny N25, Primacon taśmy transportujące, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, gabloty korkowe Paraga Centrum, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick